Płońsk24

Śmiertelny wypadek pod Płońskiem
Redakcja: Redakcja Płońsk24
Dodany: 8.11.2012, wyświetleń: 5069

Po raz kolejny doszło do tragedii na drodze. Zginął kierowca - mieszkaniec Płońska. Wypadek wydarzył się po zakończeniu przez drogówkę tegorocznej akcji „Znicz". Płońska policja przedstawia zdarzenia z kończącego się tygodnia.

Do kolejnego, śmiertelnego wypadku doszło w miejscowości Kucice w gminie Dzierzążnia,  wieczorem w poniedziałek 5 listopada o godz. 20:40. Fiat seicento zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. 21-letni kierowca, mieszkaniec Płońska, poniósł śmierć na miejscu. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Płońsku, przyczyny utraty panowania nad pojazdem są nieznane. W niedzielę 4 listopada policjanci wydziału ruchu drogowego zakończyli akcję „Znicz" 2012.

Pora roku nie sprzyja bezpieczeństwu na drogach - krótki dzień, szybko zapadający zmrok, śliska nawierzchnia. Apelujemy o szczególną ostrożność!

Poniżej lista zdarzeń z Płońska i powiatu.

Podejrzany telefon

We wtorek 6 listopada na ul. Grunwaldzkiej tuż przed godz. 18 płońscy funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mieszkańca Płońska, który posiadał przy sobie telefon komórkowy pochodzący z przestępstwa. Telefonu poszukiwała Komenda Policji Warszawa Białołęka.

Spawarka, szlifierka i piła

W poniedziałek 5 listopada o godz. 22 nieznani sprawcy, lub sprawca z niezabezpieczonych budynków gospodarczych w miejscowości Łempino w gm. Raciąż, skradł narzędzia mechaniczne - trójfazową spawarkę elektryczną, szlifierkę kontową, piłę spalinową. Właściciel sprzętu straty oszacował na kwotę 2600 zł. Śledztwo prowadzi Komenda Policji w Raciążu.

Kieszonkowiec

Na terenie targowiska w Nowym Mieście w środę 7 listopada nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę mieszkanki gm. Nowe Miasto z jej torebki dokonał kradzieży portfela z pieniędzmi w wysokości 125 zł oraz dokumentów.

Kradzież bydła

Z gospodarstwa w Zdunówku w gm. Raciąż we wtorek 6 listopada nieznani sprawcy z tzw cielętnika skradli 5 cieląt o łącznej wartości 5000 zł. Pomieszczenie było niezabezpieczone. Postępowanie prowadzi Komenda Policji w Raciążu.

Na podwójnym gazie

W dniu 07.11.2012 r. w m. Zasonie w gm. Nowe Miasto, policjanci zatrzymali 62-letniego mieszkańca gm. Nowe Miasto, który będąc w stanie nietrzeźwości (1.04 mg/l ; 0.96 mg/l) kierował polonezem caro.

Na podstawie info. KPP w Płońsku (DK).

 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ